Dawid Cieszyński

.NET/PHP Software Developer

Już 5 maja 2010 roku (środa) o godzinie 17:00 na Wydziale Matematyki i Informatyki UWM w Olsztynie startuje Visual Studio 2010 Community Launch.

12 kwietnia 2010 roku miała swoją premierę nowa wersja środowiska programistycznego firmy Microsoft - Visual Studio 2010. Kolejna odsłona tego świetnego produktu umożliwia programiście szybsze i wydajniejsze tworzenie aplikacji biznesowych.

Polskie społeczności skupione wokół produktów firmy Microsoft organizują w swoich miastach spotkania, mające na celu przybliżenie najnowszej wersji środowiska Visual Studio tak swoim członkom, jak i innym chętnym poszerzenia swojej wiedzy.

Jednym z miast, które bierze udział w cyklu, jest Olsztyn. W środowy wieczór będzie można obejrzeć dwie prezentacje na temat Visual Studio 2010:

  • Nowości w Visual Studio 2010 - Sesja ma za zadanie wprowadzić uczestników w tematykę związaną z Visual Studio 2010, przede wszystkim zaś w zmiany, które w nim zaszły oraz wprowadzone nowości.
  • IntelliTrace - nowe podejście do śledzenia aplikacji - Debbuger historyczny to narzędzie, który zupełnie zmieni sposób pracy programisty. To swoista "maszyna czasu dla deweloperów i testerów". Rejestruje historię działania aplikacji i pozwala odtworzyć to, jak doszło do wystąpienia danego błędu. Sesja ma przybliżyć to narzędzie użytkownikom.

W przerwie między prezentacjami będzie można zintegrować się ze społecznością oraz zebrać siły przed drugą prezentacją, posilając się dużą ilością pizzy :)

Wśród uczestników spotkania rozlosowane zostaną cenne nagrody o łącznej wartości ok. 10 000zł! Będą to między innymi licencje na produkty, takie jak Telerik Premium Collection o wartości 1299$, ReSharper, Nevron Chart for .NET Lite, Gauge for SSRS, CodeRush with Refactor! Pro czy Typemock Isolator. Do rozdania mamy także książki ufundowane przez wydawnictwo O’Reilly – CLR via C# oraz C# 4.0 in a Nutshell.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja na stronie.

Przyjdź na Visual Studio 2010 Community Launch, poznaj najnowsze środowisko programistyczne Micosoftu, poszerz swoją więdzę i dobrze baw się z nami!!!