Dawid Cieszyński

.NET/PHP Software Developer

Poniżej przedstawiam listę moich aplikacji. W większości napisanych w Delphi.

Program służy do zmiany ikon folderów i dysków. Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym folderze lub dysku.

Galeria:

Pliki:

 

Program umożliwia uruchamianie programów przy starcie Windows z określonym priorytetem, a także kontroluje priorytet uruchomionych już aplikacji.

Galeria:

Pliki:

Program służy do mierzenia czasu poświęconego na programowanie danego projektu.

Automatycznie wykrywa jaki projekt otwarty jest w Delphi lub C++ Builderze. Poprzez dymki sygnalizuje zmiany projektów, zamknięcie / otworzenie projektu. Nie wymaga praktycznie żadnej konfiguracji, sam wykrywa uruchomienie środowiska programistycznego oraz otwarcie w nim projektu. Pozwala także na łączenie podprojektów w jeden projekt (np. jeśli aplikacja składa się z kilku programów).

Obsługuje:

Możliwe, że obsługuje także inne wersje powyższych programów ale nie miałem możliwości sprawdzenia.

Języki: polski, angielski

Jeśli chcesz aby program był dostępny w Twoim języku, wystarczy ze w pliku languages.ini dodasz nowy język, przetłumaczysz wszystkie teksty na swój język i odeślesz mi ten plik.

Zmiany:

  • 1.5.0.0: wsparcie dla Microsoft Visual Studio 2010

Galeria:

Pliki:

Program był początkowo tylko testem na zastosowanie serwerów rozszerzających windows, ale ze względu na przydatność został rozbudowany.

Służy do podglądu plików tekstowych, wystarczy najechać myszką na jakiś plik, jeśli w aplikacji jest ustawione "podglądanie" danego typu pliku wyświetli się zawartość pliku. Podgląd generowany jest wg szablonu. Można także wyświetlać nazwę pliku, rozmiar, typ itp.

Zmiany:

  • 2.0.1.15: poprawienie obsługi UAC (Windows Vista/7), dodanie rozszerzeń plików Microsoft Visual Studio 2010

Galeria:

Pliki:

Wyszukiwarka jest prostym katalogiem płyt CD. Była moją pracą dyplomową w Technikum Elektronicznym (praca obroniona na 6). Umożliwia automatyczne (Insert&Click) dodawania do bazy niektórych płyt z czasopism. Posiada także serwer HTTP, dzięki któremu można przeglądać bazę w całej sieci lokalnej lub internecie.

Galeria:

Pliki: